قوانین، مقررات و منشور اخلاقی

تمامی فعالیت های مرکز خدمات فنی “ثابت سرویس” بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات شورای عالی فضای مجازی و در راستای “توسعه فضای سالم، مفید و ایمن” انجام می شود. تعریف فضای مجازی سالم، مفید و ایمن بر اساس قوانین جمهوری اسلامی، شورای عالی فضای مجازی و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، فضایی است متشکل از شبکه‌ های ارتباطی که در آن محتوا و خدمات مفید در چارچوب مبانی و ارزش‌ های اسلامی و قوانین و مقررات کشور ارائه می‌ شود و کاربران می‌ توانند بر اساس ویژگی‌ های جمعیتی (از قبیل سن، جنس، شغل و تحصیلات) از محتوا و خدمات مورد نیاز بهره ‌مند شوند و تا جای ممکن در برابر محتوا و رفتارهای آسیب‌زا محفوظ بمانند. اهداف توسعه فضای مجازی سالم، مفید و ایمن، به شرح ذیل است:
1- ایجاد و توسعه داوطلبانه، مشارکتی و قابل مدیریت فضای مجازی سالم، مفید و ایمن
2- تولید و توزیع محتوا و خدمات سالم، مفید و ایمن مورد نیاز
3- ممانعت از نشر محتوا و خدمات مضر، ناسالم و ناایمن
تعهد و رویکرد تیم مدیریت “ثابت سرویس”:
1- ارائه خدمات فنی با بهترین کیفیت
2- حفظ صداقت و امانت داری در ارتباط با مشتریان
3- توسعه فضای سالم، مفید و ایمن در فضای مجازی
وب سایت مرکز خدمات فنی “ثابت سرویس” بر اساس منشور اخلاقی خود، محتواهایی که از مصادیق محتوای مجرمانه رایانه ای هستند و یا مطالبی بر اساس منافع مادی یا غیر مادی، له یا علیه هیچ یک از شخصیت های حقیقی و حقوقی منتشر نمی کند.
ما در تلاش هستیم تا به تعهدات خود نسبت به خانواده های محترم، به کامل ترین شکل عمل کنیم و بهترین ارائه دهنده خدمات فنی به شما عزیزان باشیم.
اسکرول به بالا