درباره ما

به فضای کاری ما خوش آمدید

مرکز خدمات فنی “ثابت سرویس”
تعمیرات تخصصی انواع لوازم خانگی

داستان ما

داستان ما از زمانی آغاز شد که تهیه، سرویس و تعمیرات لوازم خانگی، به یکی از اصلی ترین دغدغه های مردم تبدیل شد. افزایش این نیاز اساسی و کمبود سامانه های نوین خدمات فنی که پاسخگوی نیازهای جدید خانواده های عزیز باشد، ما را بر آن داشت تا با تجربه ای 10 ساله، یکی از بهترین های این حوزه باشیم و با یک سیستم مدیریتی توانمند و تشکیل تیمی از تکنسین های باتجربه و قابل اعتماد، تلاش کنیم که با سرلوحه قرار دادن صداقت، امانت داری و تخصص، بهترین خدمات را با کیفیتی برتر، به هم وطنان عزیزمان ارائه کنیم.
امیدواریم که با پیشنهادها و نقدهای سازنده شما عزیزان، بتوانیم بهتر از قبل در خدمت رسانی به خانواده های محترم، پیشرو باشیم.
مدیریت مرکز خدمات فنی “ثابت سرویس”

ما چگونه به شما کمک می کنیم؟

تیم مدیریت و تکنسین های “ثابت سرویس” در تلاش هستند تا با بهترین کیفیت و خدمات، در خدمت هم وطنان عزیز باشند. ما صداقت، امانت داری، و تخصص را سرلوحه ی کار خود قرار داده ایم. آن چه را که شما خانواده های محترم نیاز دارید، به شما ارائه خواهیم کرد.

تخصص و مهارت

صداقت و امانت داری

مارکتینگ مناسب

ارتباطات گسترده

هزینه ی مناسب

پشتیبانی کامل فنی

چرا ما را انتخاب کنید؟

سیاست کاری ما مبتنی بر “تخصص و مهارت” است تا از این طریق بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریان محترم ارائه دهیم. رضایت شما عزیزان از اهداف نهایی ما است.

بر اساس “مرامنامه” ما، “صداقت” و “امانت داری” از مهم ترین شاخص های سلامت سازمانی مرکز خدمات فنی “ثابت سرویس” است. اعتماد شما عزیزان و سلامت رفتاری تیم مدیریت و پرسنل فنی، از سرمایه های گران بهای ما است.

توسعه کسب و کار و ارائه کامل ترین خدمات در حوزهای مختلف فنی، استراتژی سازمانی ما است که در میان مدت در “سبد خدماتی ثابت سرویس” قرار خواهد گرفت.

ما از طریق راه های ارتباطی مختلف و شبکه های اجتماعی، تلاش می کنیم تا ارتباطات گسترده ای با مخاطبین خود برقرار کنیم تا شما عزیزان بتوانید در مواقع نیاز، به سهولت با ما در تماس باشید.

با توجه به شرایط اقتصادی موجود، بر آن شدیم تا خدمات خود را با بسته های تخفیفی ویژه و هزینه های مناسب، تحت عنوان “گارانتی ویژه ثابت سرویس” ارائه کنیم تا سبد خدمات با صرفه ای را در اختیار خانواده های محترم قرار دهیم.

سعی ما بر این است تا با بهترین کیفیت و خدمات، کامل ترین پشتیبانی فنی را تا حصول رضایت کامل مشتریان عزیز ارائه کنیم و آن چه باشیم که شما می خواهید.

اسکرول به بالا